Zanim rozpoczniecie panieńską imprezę

Zanim nadejdzie ów niesamowity dzień dla Panny Młodej, czyli ślub, należy zorganizować wieczór panieński. W niektórych krajach panuje tradycja zgodnie, z którą ostatni wieczór wolności Młodej organizuje się dzień przed ślubem. W naszym kochanym kraju jednak jest trochę inaczej. I bardzo dobrze…


Wyobrażacie sobie panieńską imprezę dzień przed tak ważną uroczystością jaką jest ślub? Poranek na pewno byłby ciężko, a w kościele trzeba się pięknie prezentować! A spożyte procenty skutecznie mogą to utrudnić, podkrążone oczy, nieświeży oddech, a w końcu samopoczucie, które nie pozwala na czerpanie radości z tego dnia. No chyba, że wieczór panieński odbył się nad wyraz spokojnie i grzecznie o 22-24 poszłyście spać, oczywiście nie wypijając międzyczasie dosłownie dwa, góra trzy drinki. Ale czy jest to realne? Ostatni wieczór wolności powinien być niesamowity i na długo zapaść w pamięć! Dlatego też w naszej kulturze z reguły wieczory panieńskie organizuje się wcześniej niż dzień przed ślubem.

A co zrobić, aby impreza była niezapomniana? Na to składa się wiele elementów. Począwszy od miejsca gdzie odbędzie się wieczór panieński, przez pomysł na imprezę, prezenty dla Panny Młodej a skończywszy nawet na takich detalach jak Wasze stroje czy smakołyki przygotowane specjalnie na tę okazję. Postarajcie się, a efekt na pewno będzie niesamowity!
Zacznijmy może od miejsca imprezy. Gdzie rozpocząć zabawę? Najczęściej dziewczyny spotykają się w mieszkaniu Panny Młodej, ewentualnie świadkowej. Aczkolwiek coraz bardziej zyskują na popularności apartamenty do wynajęcia. Początek imprezy w luksusowym apartamencie? Istne marzenie! Jeśli natomiast nie macie dużego budżetu, możecie zarezerwować miejsce w hostelu. Na pewno nie będzie takich samych wygód, ale z pewnością nie będzie też źle.

O pomysłach na wieczór panieński oraz prezentach nie będziemy się już rozpisywać, kilka naprawdę fajnych inspiracji możecie znaleźć na tej stronie: http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

Tego wieczoru warto postawić na ciekawe drinki. Odstawcie czystą wódkę, tego wieczoru lepiej stopniować alkohol, aby nie stracić przygotowanych atrakcji! W szczególności musicie zadbać o Pannę Młodą. Dobra impreza nie znaczy syto zakrapiana, choć nie twierdzimy, że macie mało pić. Wymyślne i smaczne drinki będą najlepszym wyborem. Na pewno zbyt szybko się nie upijecie!

O czym bezwzględnie nie możecie zapomnieć? Na Waszej liście rzeczy do zrobienia musi się znaleźć wybranie motywu przewodniego imprezy, w tym stylizacji oraz kupno odpowiednich dodatków. Specjalne stylizacje sprawią, że wieczór będzie inny od wszystkich! Na co czekacie? Do dzieła!

Publicités
Zanim rozpoczniecie panieńską imprezę

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s