Zanim rozpoczniecie panieńską imprezę

Zanim nadejdzie ów niesamowity dzień dla Panny Młodej, czyli ślub, należy zorganizować wieczór panieński. W niektórych krajach panuje tradycja zgodnie, z którą ostatni wieczór wolności Młodej organizuje się dzień przed ślubem. W naszym kochanym kraju jednak jest trochę inaczej. I bardzo dobrze…


Wyobrażacie sobie panieńską imprezę dzień przed tak ważną uroczystością jaką jest ślub? Poranek na pewno byłby ciężko, a w kościele trzeba się pięknie prezentować! A spożyte procenty skutecznie mogą to utrudnić, podkrążone oczy, nieświeży oddech, a w końcu samopoczucie, które nie pozwala na czerpanie radości z tego dnia. No chyba, że wieczór panieński odbył się nad wyraz spokojnie i grzecznie o 22-24 poszłyście spać, oczywiście nie wypijając międzyczasie dosłownie dwa, góra trzy drinki. Ale czy jest to realne? Ostatni wieczór wolności powinien być niesamowity i na długo zapaść w pamięć! Dlatego też w naszej kulturze z reguły wieczory panieńskie organizuje się wcześniej niż dzień przed ślubem.

A co zrobić, aby impreza była niezapomniana? Na to składa się wiele elementów. Począwszy od miejsca gdzie odbędzie się wieczór panieński, przez pomysł na imprezę, prezenty dla Panny Młodej a skończywszy nawet na takich detalach jak Wasze stroje czy smakołyki przygotowane specjalnie na tę okazję. Postarajcie się, a efekt na pewno będzie niesamowity!
Zacznijmy może od miejsca imprezy. Gdzie rozpocząć zabawę? Najczęściej dziewczyny spotykają się w mieszkaniu Panny Młodej, ewentualnie świadkowej. Aczkolwiek coraz bardziej zyskują na popularności apartamenty do wynajęcia. Początek imprezy w luksusowym apartamencie? Istne marzenie! Jeśli natomiast nie macie dużego budżetu, możecie zarezerwować miejsce w hostelu. Na pewno nie będzie takich samych wygód, ale z pewnością nie będzie też źle.

O pomysłach na wieczór panieński oraz prezentach nie będziemy się już rozpisywać, kilka naprawdę fajnych inspiracji możecie znaleźć na tej stronie: http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/

Tego wieczoru warto postawić na ciekawe drinki. Odstawcie czystą wódkę, tego wieczoru lepiej stopniować alkohol, aby nie stracić przygotowanych atrakcji! W szczególności musicie zadbać o Pannę Młodą. Dobra impreza nie znaczy syto zakrapiana, choć nie twierdzimy, że macie mało pić. Wymyślne i smaczne drinki będą najlepszym wyborem. Na pewno zbyt szybko się nie upijecie!

O czym bezwzględnie nie możecie zapomnieć? Na Waszej liście rzeczy do zrobienia musi się znaleźć wybranie motywu przewodniego imprezy, w tym stylizacji oraz kupno odpowiednich dodatków. Specjalne stylizacje sprawią, że wieczór będzie inny od wszystkich! Na co czekacie? Do dzieła!

Publicités
Zanim rozpoczniecie panieńską imprezę

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s